Coca Cola

Coca Cola Buzdolabı Kampanyası

İçerik Hazırlanıyor.

Coca Cola One Brand Touch Roadshow

Coca Cola’nın ‘’Yeni Tarz Aynı Haz’’ sloganı ile yola çıktığı, Coca Cola One Brand Touch Roadshow kapsamında, tarafımızca oluşturulan 2 farklı ekip ile 6 şehirde, toplamda 25 noktada tüketiciler ile buluşulmuştur. Tüketicilere bu etkinliğe özel bir yazılım ile oyun oynatılarak hediye dağıtılmış aynı zamanda ürün tadımı yapılmıştır.

Coca Cola One Brand Tadım Roadshow

Coca Cola’nın ‘’Yeni Tarz Aynı Haz’’ sloganı ile yola çıktığı, Coca Cola One Brand Roadshow kapsamında, 4 farklı şehirde, günlük 500 kişiye ulaşılmış ve ürün ikramı yapılmıştır. 

Coca Cola Enternasyonel Fuar Katılımı

İzmir Enternasyonel Fuarı’nda Coca Cola için ayrılmış olan alanda, 9 gün boyunca ürün tadımı yaptırılmış, günlük ortalama 480 kişiye ulaşılmıştır. Etkinlik süresince toplamda 10.000 kişiye ürün tadımı yaptırılmıştır.

Coca Cola WordCup 2018 

2018 Word Cup kapsamında İstanbul’da 4, Ankara’da 1, Bursa’da 1 nokta olmak üzere toplam 6 farklı noktada özel tasarım stantlarımız kurulmuş, Coca Cola Şekersiz yaptırılarak, özel alanda PS4 oyunları ile kupa heyecanına heyecan katılmıştır. 

CCI Satış Ekibi Motivasyon Etkinliği

CCI’ın satış ekibine özel, üstün başarılarından ötürü organize ettiği akşam yemekli tekne partisinde; boğaz turuyla birlikte, dans gösterileri, ödül töreni merasimi ile katılımcılara güzel bir gece yaşatılmıştır.  

Kategori:
Tarih: